Hakkımızda…
NetKurulum, insanlara websitesi oluştururken yardım etme tutkusuna sahip küçük bir şirkettir. İstanbul’da ikamet ediyoruz. İnsanlara yardım edecek benzersiz şeyler tasarlamayı seviyoruz ve bunu yaparken her zaman aşağıdaki basit sloganı kendimize yol gösterici olarak kabul ediyoruz:

Ne yaparsan yap,
kullanışlı olsun, basit olsun, Mükemmel olsun…

Kullanışlı

ister inanın ister inanmayın, bir şeyi basit, benzersiz, fakat tamamen kullanışsız yapabilmek mümkün. Bunu yapmamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Basit

Eğer işleri tamamen karışık bir şekilde yapmak anlamına geliyorsa, sadece bir özellikler listesi oluşturmak istemiyoruz. Bundan fazlasını yapmayı diliyoruz. Evet, bazı insanlar karışık şeylerden zevk alır, eğer siz de onlardan biriyseniz, muhtemelen bizden nefret edeceksiniz.

Mükemmel

Bu detaylara önem vermektir, bu en üste bir cila atmak ve üzerine de tek bir vişne kondurmaktır. Bu, insanların bir şeyi beğenmelerinin ötesinde, bir şeye âşık olmaları anlamına gelir. Umarız yaptığımız şeylere âşık olursunuz.


NEtKurulum’la iletişime geç

Eğer bizimle ilgili bir sorunuz olursa veya ürünlerimize dair herhangi bir öneriniz; ya da sadece bize bizi ne kadar çok sevdiğinizi anlatmak isterseniz, bize her zaman kolaylıkla ulaşabileceğinizi unutmayın.