Kolay Metin Düzenleme

kolay sayfa editörü

Sürükle-bırak HTML5 sayfa editörümüz, web sitenizi bir eklenti olarak tasarlar ve günceller (burada ne yaptığımıza bir bakın)!
bu aynı zamanda dokunmatik ekran için de iyileştirilebilir, böylece tabletiniz üzerinde de kullanabilirsiniz.

Modern Tasarımlar

  • modern themes screenshot 1
  • modern themes screenshot 2
  • modern themes screenshot 3
  • modern themes screenshot 4
  • modern themes screenshot 5
  • modern themes screenshot 6


Profesyonel web sitesi temalarımızdan birini seçin ve kendi zevkinize uygun bir şekilde kişiselleştirin. Renkler ve fontlar gibi temel özellikleri kolayca değiştirebilir, tipografi ve boyutlar gibi ileri düzeydeki ayarları de buradan yapabilirsiniz.

Basit bloglama

basit bloglama

Bloglama göz korkutucu olabiliyor, bu nedenle, bunu sizin için tasarladık ve kendi blogunuzu yazmaktan neredeyse daha kolay hale getirdik. Her blog, yorumlar için dahili spam filtreleme sistemi ile tasarlanmıştır, böylece yönetmek için daha az zaman harcar, kalan zamanınızın tamamını yorum cevaplamak için kullanabilirsiniz.

Mobil Websitesi

mobile websites

Otomatik küçük ekranlar için optimize edilmiş bir mobil web sitesi oluşturabilirsiniz.
Ayrı ayrı her iki sürümü düzenlemek zorunda değilsiniz otomatik senkronize olur.

Bulut Sunucu

bulut barındırma

Web sitenizin dosyaları sihirli bir içerik bulutunun içinde depolanmıştır ve bir CDN üzerinden sunulmaktadır, bu şekilde web siteniz olabildiğince hızlı bir şekilde indirilir. Tüm bunlar, Google bulutu ağı üzerinden sağlanmaktadır.

Sosyal Eklentiler

sosyal entegrasyon bileşenleri

Bağlı kalın ve dahili eklenti kütüphanemizle, diğer sosyal ağlardaki içeriklerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

SEO entegrasyonu

Hiç kimse sizi bulamazsa, bir web sitesine sahip olmanın bir anlamı yok. Bu nedenle, web sitelerimizin kolayca aranması için tüm yollara başvurduk. Bunları daha sonra iyileştirmeniz için sizlere birkaç yol da önereceğiz tabii ki. otomatik seo optimizasyonu

Destek

Sizler için işleri olabildiğince kolaylaştırmaya çalıştık, ama yardıma ihtiyacınız olursa, destek ekibimize uşabilirsiniz. destek